RWR81S3830BSS70
MFR.Part #
RWR81S3830BSS70
JLCPCB Part #
C3549165
Description
-55℃~+250℃ 1W 383Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors