CRCW121827K0JNEK
MFR.Part #
CRCW121827K0JNEK
JLCPCB Part #
C1694527
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 27kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS