CRCW1218240KFKEK
MFR.Part #
CRCW1218240KFKEK
JLCPCB Part #
C1694552
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 240kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS