AA1218FK-0752R3L
MFR.Part #
AA1218FK-0752R3L
JLCPCB Part #
C4179913
Description
-55℃~+155℃ 1W 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS