RC1218FK-0780K6L
MFR.Part #
RC1218FK-0780K6L
JLCPCB Part #
C876115
Description
-55℃~+155℃ 1W 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS