CRCW12181R00JNTK
MFR.Part #
CRCW12181R00JNTK
JLCPCB Part #
C4177854
Description
-55℃~+155℃ 1W 1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount