CRMA1206AF3M30DKEF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRMA1206AF3M30DKEF
JLCPCB Part #
C20344639
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 300mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS