Y14961K47000Q0W
MFR.Part #
Y14961K47000Q0W
JLCPCB Part #
C4346880
Description
-55℃~+150℃ 1.47kΩ 150mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount