CRCW12181M50JNEK
MFR.Part #
CRCW12181M50JNEK
JLCPCB Part #
C2143038
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS