AC1218FK-07100RL
MFR.Part #
AC1218FK-07100RL
JLCPCB Part #
C6114379
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS