CRCW1218121RFKTK
MFR.Part #
CRCW1218121RFKTK
JLCPCB Part #
C1699121
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount