WK73S2JTTE2R15F
MFR.Part #
WK73S2JTTE2R15F
JLCPCB Part #
C3994771
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS