TNPU1206255KBZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU1206255KBZEN00
JLCPCB Part #
C4236349
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 255kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS