CRCW12109K10FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12109K10FKEAHP
JLCPCB Part #
C3998806
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS