SG73P2E1RTTD9532F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD9532F
JLCPCB Part #
C6222039
Description
-55℃~+155℃ 1W 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS