CRCW121082K0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW121082K0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4295981
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS