CP00076K200KE663
MFR.Part #
CP00076K200KE663
JLCPCB Part #
C1402269
Description
6.2kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS