CRCW1210453RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW1210453RFKEAHP
JLCPCB Part #
C4202935
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS