RN73H2ETTD3012A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3012A25
JLCPCB Part #
C3971694
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS