RN55C7962FB14
MFR.Part #
RN55C7962FB14
JLCPCB Part #
C1395891
Description
-65℃~+175℃ 125mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors