CRCW121040K2FKEAHP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW121040K2FKEAHP
JLCPCB Part #
C4352909
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS