TNPW12062K67BETY
MFR.Part #
TNPW12062K67BETY
JLCPCB Part #
C4336349
Description
-55℃~+125℃ 2.67kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount