ERJ-P14J684U
MFR.Part #
ERJ-P14J684U
JLCPCB Part #
C3997820
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS