CRCW1210402RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW1210402RFKEAHP
JLCPCB Part #
C4327652
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS