MCA12060D9531BP100
MFR.Part #
MCA12060D9531BP100
JLCPCB Part #
C1719166
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS