CRCW12102R20JNEAHP
MFR.Part #
CRCW12102R20JNEAHP
JLCPCB Part #
C2075654
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS