ERL20270R00GKEA500
MFR.Part #
ERL20270R00GKEA500
JLCPCB Part #
C3429227
Description
-65℃~+175℃ 270Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors