RN73R2ETTD1743F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1743F25
JLCPCB Part #
C4269223
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS