CRCW121023R7FKEAHP
MFR.Part #
CRCW121023R7FKEAHP
JLCPCB Part #
C4081280
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS