ERL62200R00FKEK500
MFR.Part #
ERL62200R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3546668
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors