CRCW12101K91FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12101K91FKEAHP
JLCPCB Part #
C4215070
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS