NQ07W2J015JT5E
MFR.Part #
NQ07W2J015JT5E
JLCPCB Part #
C2781223
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 500mW ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS