CRCW12103K90FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12103K90FKEAHP
JLCPCB Part #
C4079198
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS