CRCW121011K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW121011K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C4226691
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS