CRCW121012K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW121012K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C4144254
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS