CRCW1206931KFKEBC
MFR.Part #
CRCW1206931KFKEBC
JLCPCB Part #
C4053613
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS