V20200C-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20200C-E3/4W
JLCPCB Part #
C241885
Package
TO-220AB-3
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.6V@10A 10A 120A 150uA@200V 200V TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS