CRCW1206820KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW1206820KFKEAHP
JLCPCB Part #
C4086924
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS