CRCW120682K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW120682K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C4247863
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS