CRCW1206649KFKEA
MFR.Part #
CRCW1206649KFKEA
JLCPCB Part #
C4340884
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS