CMF20300K00JNEA
MFR.Part #
CMF20300K00JNEA
JLCPCB Part #
C3381970
Description
-55℃~+175℃ 1W 300kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS