CRCW1206620KJNTA
MFR.Part #
CRCW1206620KJNTA
JLCPCB Part #
C4222977
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount