Y40237K50000Q6R
MFR.Part #
Y40237K50000Q6R
JLCPCB Part #
C3997149
Description
-55℃~+150℃ 300mW 7.5kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount