CRCW12064K42FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12064K42FKEAHP
JLCPCB Part #
C4340338
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS