CRCW2512360KJNEG
MFR.Part #
CRCW2512360KJNEG
JLCPCB Part #
C2126033
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 360kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS