CRCW120630K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW120630K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C1730996
Description
-55℃~+155℃ 200V 30kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS