RNX100249KJNLB
MFR.Part #
RNX100249KJNLB
JLCPCB Part #
C1464017
Description
-55℃~+225℃ 2.5W 249kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS