P0805H9531FBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805H9531FBT
JLCPCB Part #
C4203133
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount