CRCW1206150MJPTAHR
MFR.Part #
CRCW1206150MJPTAHR
JLCPCB Part #
C3971545
Description
-55℃~+155℃ 150MΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount