RLR07C1584FRB14
MFR.Part #
RLR07C1584FRB14
JLCPCB Part #
C1446386
Description
-65℃~+150℃ 1.58MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors